^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Щорічно в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам'ять жертв Голодоморів 1932-1933 і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Цього року інформаційна кампанія 90-тих роковин проходить під гаслом «Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо».

Росія знову прагне знищити нас, вільну українську націю. Знищити українську ідентичність, культуру і мову. Проте, маючи власну державу, потужні Збройні Сили України, а головне – згуртованість українського народу, з впевненістю можна сказати – вистоїмо, витіснимо ворога і переможемо!

Напередодні у нашому ліцеї відбулися заходи, покликані пригадати страшні тогочасні реалії життя українців. За сприяння Українського Інституту Національної пам'яті учні 6-Г класу разом зі своїм класним керівником, вчителькою історії Гуменюк О.В., завітали на онлайн екскурсію до Національного музею Голодомору-геноциду, що у Києві. Класні керівники 5-11 класів підготували та провели тематичні виховні години за інформаційними матеріалами до вшанування пам'яті жертв Голодомору – геноциду Українського народу, наданих Українським Інститутом Національної пам'яті.

Ми в скорботі схиляємо голови перед мільйонами закатованих голодом громадян, запалюємо свічку пам'яті, приєднуємося до Загальнонаціональної хвилини мовчання, яка пройде о 16.00.

img 11 26 02img 11 26 03