^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Освітній процес у закладі освіти організовано відповідно до ухвали педагогічної ради №1 від 31 серпня 2021 року:

  • очна – у разі відсутності карантинних обмежень,
  • дистанційно – в умовах карантину (уроки проводити по 25 хв. у синхронному режимі на платформі Google Meet, 20 хв. – асинхронно).

Педагоги активно використовують можливості електронного ресурсу «Інформаційно-освітня система «Мій клас», який схвалений Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №4 від 19.06.2018 року). Дана платформа – чудовий помічник для організації дистанційного навчання з математики (5-6 класи), алгебри (7-11 класи), геометрії (7-11 класи), інформатики (5-10 класи), фізики (7-9 класи), географії (6-7 класи), біології (6-9 класи), хімії (7-11 класи), історії (5,10 клас), громадянської освіти (10 клас), української мови (5-11 клас), англійської мови (5-11 клас). Ініціатором та координатором роботи на платформі є вчитель-методист математики Мотруніч Тетяна Володимирівна.

На платформі зареєстровано 34 педагоги, 23 класи (566 учнів). Найактивніше виконують завдання на платформі учні 5-А, 6-А, 6-Б класів. За час роботи на платформі з 2018 року отримали сертифікат «Мій клас» вчителі української мови та літератури Чернюшок Н.В., англійської мови Ружицька-Швистова О.Й., Матящук О.І., історії Туз О.А., музики Широкова А.В.; сертифікати «Мій клас» та «Апробатор електронних освітніх технологій» - вчителі математики Мотруніч Т.В., Ширко Т.Ф., Стахнюк В.Й., Клюйко О.К., Філатова Ю.В., Мазепа М.С., Мазепа В.О., Гоч В.М., англійської мови Никитюк Л.В., Боймиструк Н.В., Петренко А.І., Філімонова Т.Д., української мови та літератури Делідон Л.Г., Сухляк Г.І., Боровець Н.В., Лапацька Г.Т., Корольчук М.М., Корницька О.З., Тарасюк О.М., біології Малицька Т.С., Куркутова А.П., географії Черниш Л.І., Лесюк Т.В., хімії Тонконоженко О.Я.

Частина педагогів використовує у своїй роботі платформу GoogleClassroom – там з'являються всі записи, їх можна простежити і побачити ефективність роботи кожної дитини. Вчителі трудового навчання, образотворчого мистецтва, музики, фізкультури, основ здоров'я, німецької мови, зарубіжної літератури, предмету «Захист України» користуються ресурсами освітньої платформи «На урок».

Широко педагогічні працівники застосовують у своїй роботі сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів «Всеукраїнська школа онлайн» з уроками та методичними матеріалами, що відповідають державній програмі з 18 основних предметів. На платформі можна також записатися на навчальні курси.

Помічниками у роботі є також онлан-ресурси, платформи YouTube, Learningapps, Всеосвіта, Острів знань, Вчитель вчителю, Uroki.net, Освіта UA, Edera, Prometheus, Острів знань, Skype. Платформу Viber використовуємо для ознайомлення з розкладом уроків, різноманітною інформацією. Для проведення відеозустрічей з працівниками та учнями надійним помічником є платформа GoogleMeet.

У дистанційному навчанні надзвичайно важлива робота класних керівників 5-11 класів, вони є координаторами між адміністрацією, вчителем і батьками, адже у цьому процесі важлива співпраця у форматі вчителі-учні-батьки відповідно до узгоджених правил.

На досягнутому не зупиняємось, пильнуємо новації, нові педагогічні ідеї задля забезпечення рівного доступу усіх учасників освітнього процесу до якісного навчання.