^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

mycareerua

А ми продовжуємо впровадження проєктної діяльності в освітній процес і цього разу раді повідомити про участь учнів 10-А та 10-Б класів разом з класними керівниками Тонконоженко О.Я. та Філімоновою Т.Д. у 6-му Всеукраїнському проєкті «Моя кар'єра в Україні», який успішно реалізовується Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (платформа Career Hub) спільно з Першим Українським Міжнародним Банком для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Проєкт має на меті показати нашій молоді можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір майбутньої професії.

Ми успішно реалізували І етап – класними керівниками Тонконоженко О.Я. та Філімоновою Т.Д. проведено он-лайн національний урок на платформі Google-Meet на тему «Моє майбутнє в Україні», на якому учні говорили про професії, про власні здібності та можливості.

Надалі на учасників чекатимуть практичні вебінари з вибору професії, зустрічі з успішними людьми. Сподіваємось, що підсумком участі у проєкті стане день з успішною людиною (нею, як обіцяють організатори, може бути керівник підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).