^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Наприкінці листопада проведено звітно-виборні збори первинної профспілкової організації Березнівської гімназії імені Миколи Буховича.

На порядок денний винесені питання звітування про роботу профкому за 2015-2019 роки, обрання профспілкового комітету на найближчі 5 років: (голови та складу профспілкового комітету), делегата на районну звітно-виборну конференцію.

Корницька О.З., голова профкому гімназії, зазначила, що за звітний період першочергове значення приділялось мотивації профспілкового членства, зміцненню профспілки, формування її іміджу, удосконалення профспілкової роботи на благо освітян.

Приємно, що в останній рік, наша первинна профспілкова організація збільшилась на 10 чоловік.

В полі зору спільної роботи профкому та адміністрації закладу залишалось питання щодо соціально-економічного добробуту працівників, збереження всіх гарантованих законодавством виплат, санаторно-курортне оздоровлення.

Згідно висловлених пропозицій, члени профспілки гімназії одностайно підтримали кандидатуру Галайчук С.Л., завідувачки господарством, на посаду голови первинної профспілкової організації Березнівської гімназії імені Миколи Буховича.

Обрано також і склад профспілкового комітету.

Директор гімназії Дежнюк Г.М, в свою чергу, подякував Корницькій О.З. за конструктивну співпрацю та запевнив присутніх, що і надалі тісна співпраця адміністрації гімназії та профспілки буде побудована на засадах соціального партнерства та спрямована на захист прав та інтересів працівників закладу.