^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

24 травня на гімназійному подвір'ї з нагоди Останнього дзвоника зібралась вся родина: учні, вчителі, батьки. Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – прощання із дитинством.

Щиро й тепло привітав усіх присутніх зі святом та поділився планами на майбутнє директор гімназії Григорій Миколайович Дежнюк. Під час свята були нагороджені грамотами переможці обласного етапу всеукраїнських олімпіад з основних наук, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської МАН учнівської молоді, спортивних змагань.

Прийшов розділити радість свята голова Березнівської районної ради Гуменюк Юрій Дмитрович, який сердечно привітав всіх присутніх із завершенням навчального року.

Цей день був незабутнім, особливо для випускників та їх батьків, які подякували педагогічному колективу за розуміння, підтримку протягом років навчання. На згадку про себе випускники подарували вишиті рушники зі своїми іменами та затанцювали флешмоб.

І ось хвилююча мить... Прозвучала мелодія останнього дзвоника, який сповістив усім присутнім про початок чудової пори – літніх канікул. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Попереду незвіданий шлях дорослого життя.

У добру путь, дорогі випускники!
Веселого літнього відпочинку, гімназисти!