^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Всесвітній день вишиванки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

День вишиванки в Україні цьогоріч святкують 16 травня. У цей день наш народ величає українську вишиванку, адже саме вона є оберегом, символом для кожного українця. Вишиванка – це наша національна гордість. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Це свято має об'єднати всіх нас українців у єдину родину.

Вся наша дружна гімназійна родина долучилася до святкування Дня вишиванки. Учнівський колектив взяв активну участь у патріотичному флешмобі «Україна – європейська держава». У цей день панував піднесений настрій, всі милувалися барвистими візерунками вишиванок. Вишиванка для українця – не лише одяг, який вдягають у найважливіші дні життя або свята. Це символ приналежності до роду та нації. Тож, носімо вишиванки на долю й щастя – це наш оберіг!

DSCN9378IMG 5751IMG 5759