^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Весна – це та пора року, яку зазвичай люблять усі. Бо все навколо, що цілу зиму спало, починає оживати й відроджуватися. І тоді здається, що в повітрі бринить невловима мелодія радості – гімн самому життю!

Саме за покликом серця на весняних канікулах працювали ми - педагоги та учні біля свого другого дому – Березнівської гімназії імені Буховича. Нам так хотілося зробити нашу альма-матер іще кращою. Завжди мріяли, щоб вона потопала в зелені.

Проте навряд чи ця мрія здійснилася б, якби не допомога Державного підприємства «Березнівський лісгосп», який допоміг нам у посадковому матеріалі саджанців дерев і кущів. А ще надали висококваліфікованих спеціалістів в особі інженера з лісових культур Телетьон Неллі та інженера з лісового господарства Потійчук Марії, допомогу яких з питань ландшафтного дизайну на території гімназії важко переоцінити.

Працювали всі з натхненням та ентузіазмом. І так приємно поглянути на результати своєї праці! А тепер кожну рослинку дбайливо доглядаємо і мріємо побачити, як зеленим вінком зашумлять навколо гімназії нові насадження.