^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

З 11 по 15 березня 2019 року у гімназії проходив тиждень психологічної служби, який організувала соціальний педагог Карпова Руслана В'ячеславівна. Відбулося відкриття тижня у понеділок. Перед початком занять всі бажаючі взяли участь у акції «Мудрі повчання» та отримали картки з побажаннями.

У вівторок в гімназійній бібліотеці діяла виставка тематичної літератури «Психологія для всіх», за ними бажаючі мали змогу знайти відповіді на свої запитання щодо типів темпераменту, характеру визначити творчий потенціал та лідерські риси.

Середа була днем профорієнтації. З учнями було проведено анкетування з вивчення професійних інтересів та нахилів та годину спілкування «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху».

У четвер гімназисти долучились до створення «Стіни відвертості, побажань та пропозицій». На ній підлітки висловлювали запитання, які їх хвилюють, записували побажання щодо змін в освітньому процесі закладу.

П'ятниця була творчим днем. Учні 1-2 класів взяли участь у виставці малюнків «Щастя – це...», з якою могли ознайомитись усі бажаючі.

Впродовж усього тижня для підлітків проводилась гра «Пожирач неприємностей», яка дала можливість позбутись від особистого негативу. Багато хто з учнів дійсно відчув певне полегшення, «згодувавши» свою неприємність «Пожирачеві». Гімназисти із зацікавленням приймали участь у всіх заходах. Тут вони виявили свої знання, логічне мислення, уважність в розв'язанні інтелектуальних задач, творчих, цікавих завдань.

IMG 3448IMG 3449